Placki

Sprawdź, jak smakują najlepsze placki ziemniaczane w Poznaniu! Serwujemy pyszne placki w wydaniu klasycznym, z kwaśną lub słodką śmietaną (do wyboru) oraz oryginalne, niezwykle sycące placki po zbójnicku, z mięsnym, wyjątkowo sycącym sosem. Podawane przez nas placki ziemniaczane powstają z najlepszych, specjalnie wyselekcjonowanych odmian ziemniaków, z dodatkiem świeżych jajek, drobno startej cebuli, mąki i odrobiny soli. Ciasto na placki, a w przypadku placków po zbójnicku, również mięsny sos, w całości powstaje w naszej kuchni. Dzięki temu masz pewność, że zamówione przez Ciebie placki ziemniaczane będą zawsze świeże, smaczne i sycące.

 

Jeśli jesteś miłośnikiem prostej kuchni i potraw głęboko zakorzenionych w polskiej tradycji, nasze placki ziemniaczane z pewnością przypadną Ci do gustu. Placki są zawsze świeże, lekko chrupiące, a dzięki odpowiednio dobranym dodatkom w postaci gęstej śmietany lub aromatycznego, mięsnego sosu, również niezwykle sycące. Oprócz placków ziemniaczanych, polecamy nasze pierogi oraz naleśniki! U nas zjesz smacznie i tanio, w niezwykle przyjaznej atmosferze. Sprawdź nasz lokal i zapoznaj się z całością naszej oferty, wybierając tradycyjne dania, które najlepiej trafiają w Twoje kulinarne gusta lub zadzwoń i złóż zamówienie, a my dostarczymy je do Twojego domu!

 

Odwiedź nas osobiście i przekonaj się do wyjątkowego smaku serwowanych przez nas potraw! Na stronach serwisu pierogarka.pl znajdziesz nasze pełne menu oraz wykaz dodatkowych usług, jakie realizujemy – organizujemy catering na spotkanie biznesowe, imprezy integracyjne, przyjęcia urodzinowe, bankiety lub dowolnego rodzaju eventy.

Placki ziemniaczane 3 szt ze śmietaną 11 zł

Placki ziemniaczane 3 szt ze śmietaną

11 zł

Placki ziemniaczane 3 sztuki ze śmietaną kwaśną lub słodką

Placek po zbójnicku w restauracji Pierogarka
Placek po zbójnicku 15 zł

Placek po zbójnicku

15 zł
Pierogarka, Garncarska 2, 61-817 Poznań,