Naleśniki

Skosztuj pysznych naleśników na słodko lub naleśników wytrawnych, z niezwykle oryginalnym farszem – z pieczarkami i kapustą lub ze szpinakiem. Jesteśmy przekonani, że zakochasz się w ich wyjątkowym smaku! Nasze naleśniki przygotowywane są na podstawie tradycyjnej receptury, dzięki czemu zachwycają naturalnością i najwyższą jakością klasycznych smaków. Jeśli masz ochotę na naleśniki i właśnie odwiedzasz Poznań, koniecznie zajrzyj do naszego lokalu. Co ważne, wszystkie potrawy w lokalu powstają na bieżąco, ale nie musisz czekać na nie godzinami. Staramy się, by powstawały z najlepszej jakości składników. Dzięki temu mamy pewność, że ich smak, wygląd i aromat, zachwycą naszych klientów.

Jakie naleśniki możesz zjeść w naszym lokalu? Jeśli odwiedzisz Poznań lub jesteś jego mieszkańcem, w lokalu pierogarka.pl mamy dla Ciebie zestaw czterech najbardziej popularnych typów naleśników klasycznych, przygotowanych według tradycyjnej receptury, z produktów najwyższej jakości. Są to niezwykle sycące naleśniki z serem, wyróżniające się wyjątkowym aromatem przepyszne naleśniki z jabłkiem, a także naleśniki wytrawne z farszem warzywnym – z nadzieniem szpinakowym oraz nadzieniem pieczarkowo-kapustnym. Do naleśników ze szpinakiem podajemy sos śmietanowy z pomidorami i koperkiem, a do naleśników z pieczarkami i kapustą, sos pieczarkowy.Ponad to nasza naleśnikarnia w mieście Poznań oferuje również pierogi, pierogi z pieca jak również placki ziemniaczane!

Masz ochotę na klasyczne danie kuchni polskiej? Wybierz tradycyjne naleśniki z oferty pierogarka.pl! Polecamy również nasze świetne pierogi – zarówno wytrawne, jak i na słodko! Odwiedzając Poznań, nie zapomnij zajrzeć do naszego lokalu. Serdecznie Zapraszamy!

Naleśniki z serem w restauracji Pierogarka
Naleśniki z serem 3 szt 14 zł

Naleśniki z serem 3 szt

14 zł

Naleśniki z serem

Naleśniki z jabłkami 3 szt

14 zł

Naleśniki z jabłkami

Naleśniki ze szpinakiem 3szt 15 zł

Naleśniki ze szpinakiem 3szt

15 zł

Naleśniki ze szpinakiem 3 sztuki podawane z sosem śmietanowym z pomidorami i koperkiem

Naleśniki z pieczarkami i kapustą 3 szt

15 zł

Naleśniki z pieczarkami 3 sztuki podawane z sosem pieczarkowym

Pierogarka, Garncarska 2, 61-817 Poznań,